kontakti

Rēķinu rekvizīti:

Banka: AS DnB banka

Swift kods: RIKO LV 2X

Konta Nr.: LV34RIKO0002013154177

+371 67225555

+371 67323608

info@vestabalt.lv

Pulkveža Brieža iela 15,

Rīga, Latvija

LV - 1010

Karti skatīt šeit

komanda

Valde

Aldis Plaudis

 

Valdes loceklis

T.: (+371) 67323608

aldis.plaudis@vestabalt.lv

Līga Uzkalne

 

Valdes locekle

T.: (+371) 67323610

liga@vestabalt.lv

Juris Valainis

 

Valdes loceklis

T.: (+371) 67323608

juris.valainis@vestabalt.lv

Tirdzniecība un projektu attīstība, sadarbībā ar:

Līga Uzkalne

 

Tirdzniecības un projektu attīstības daļas vadītāja

T.: (+371) 67323610

liga@vestabalt.lv

Raimonda Omule

 

Pārdošanas daļas vadītāja

Mob.: (+371) 26525588,
T.: (+371) 67323610

raimonda.omule@vestabalt.lv

Iluta Saulīte

 

Valdes locekles asistente

T.: (+371) 67323610

iluta@vestabalt.lv

Sanita Gailīte

 

Biroja vadītāja

T.: (+371) 67323608

sanita@vestabalt.lv

Irina Jermolajeva

 

Nekustamo īpašumu konsultante

Mob.: (+371) 28600251,
T.: (+371) 67323610

irina@vestabalt.lv

Ginta Brigmane

 

Nekustamo īpašumu konsultante

Mob.: (+371) 20220056,
T.: (+371) 67323610

ginta@vestabalt.lv

Verners Ieviņš

 

Nekustamo īpašumu konsultants

+ (371) 29299079,
+ (371) 67323608

verners.ievins@vestabalt.lv

Mareks Liekniņš

 

Nekustamo īpašumu konsultants

Mob.: (+371) 28339982,
T.: (+371) 67323610

mareks.lieknins@vestabalt.lv

Jānis Petkēvičs

 

Nekustamo īpašumu konsultants

Mob.: (+371) 20237523,
T.: (+371) 67323610

janis@vestabalt.lv

Kristīne Vēvere

 

Projektu vadītāja

Mob.: (+371) 29411194,
T.: (+371) 67323610

kristine@vestabalt.lv

Pārvaldīšana

Jānis Gaša

 

Namu pārvaldnieks

T.: (+371) 67356553,
Mob.: (+371) 27887713

janis.gasa@vestabalt.lv

Vērtēšana un audits

Juris Valainis

 

Vērtēšanas un audita daļas vadītājs

T.: (+371) 67323608

juris.valainis@vestabalt.lv

Jāzeps Lipskis

 

Vērtēšanas speciālists

T.: (+371) 67356535

jazeps@vestabalt.lv

Rolands Spickus

 

Vērtēšanas speciālists

T.: (+371) 67356538

rolands@vestabalt.lv

Grafiskais dizains un reklāma, sadarbībā ar:

Ieva Plaude

 

Grafiskā dizainere

T.: (+371) 67323610

ieva@vestabalt.lv

Finanses un grāmatvedība, sadarbībā ar SIA “Vesta finanses”

Natālija Bautra

 

Valdes locekle

natalija@vestabalt.lv

Ārija Gulbe

 

Grāmatvede

arija.gulbe@vestabalt.lv

Juridiskā grupa, sadarbībā ar:

Solvita Eimane

 

Zvērināta advokāte

Ilze Plakane

 

Zvērināta advokāte