SIA "VESTABALT" ir izveidojusi meitas uzņēmumu SIA "VESTABALT serviss"


 

Lai uzlabotu ēku apsaimniekošanas pakalpojumu kvalitāti, SIA “VESTABALT” ir izveidojusi meitas uzņēmumu SIA “VESTABALT serviss”.

 

Informējam Jūs, ka, lai uzlabotu ēku apsaimniekošanas pakalpojumu kvalitāti, SIA “VESTABALT”, Komerclikumā paredzētajā reorganizācijas kārtībā, ir izveidojusi meitas uzņēmumu SIA “VESTABALT serviss”. Nošķirot ēku apsaimniekošanas funkciju atsevišķā kompānijā SIA “VESTABALT serviss” varēs piedāvāt kvalitatīvāku servisu, kā arī jaunus pakalpojumus dzīvokļu īpašniekiem.

 

Ar 2017. gada 01. maiju SIA “VESTABALT serviss” kļūst par sasistīto pusi visos apsaimniekošanas un pārvaldīšanas līgumos SIA “VESTABALT” vietā.

 

 

 

Visi ēku apsaimniekošanas un pārvaldīšanas līgumu noteikumi, cenas, tehniskās apkalpošanas un savstarpējās saziņas forma, kā arī uzkrātie rezervju fonda līdzekļi tiek pilnībā saglabāti un nodoti SIA “VESTABALT serviss”.

 

No 2017. gada 01. maija maksājumi saskaņā ar rēķiniem būs jāveic uz SIA “VESTABALT serviss” bankas kontu. Konta numuri tiks norādīti arī rēķinos.